RBD Live In BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD Live In BG

Форум на мексиканската поп група RBD!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Козметика

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Козметика   Козметика Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 4:27 pm

Всичко което искате да споделите и да напишете относно козметиката - тук е мястото....можете да слагате снимки и инфо относно новите тенденций в гримирането,да споделите кви продукти използвате за съвършен вид или да попитате нещо...всичко което ви дойде наум в темата за козметиката можете да пишете тук!!!
Anahi 1 Anahi 4 Anahi 3
Върнете се в началото Go down
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 12:49 pm

Скоро ми се появиха 2,3 пъпчици но много ме дразнят не са от комари ами може би от мръсотия искам да си ги махна и си купих гарниер за почистване на кожата и против акне(става и за двете),но не се получаваше нищо после веднага си купих още хиляда неща спирт за акне,крем против акне,почистващ крем,бебешки крем за пъпчици защото ми казаха че помага и при по големи с много бързо действие но от всичко това няма ефект.Сега мисля да си купя лептен,но много хорасе оплакват че е бил много скъп апък няма ефект вие знаетели нещо против акне което да действа.
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 6:27 pm

Всяка кожа е различна и при някой хора действат едни продукти,а при други-не.Аз също като теб имам проблеми с моята кожа Crying or Very sad ,чесно да си призная аз имам проблеми повече с черните точици(или така наречените-комедони) отколкото с акнето.От това,което си написала става ясно,че не си от най-тежките случай в който трябва задължително да се посъветваш с дерматолог.Освен на Гарниер,не си написала кой други марки си използвала.Ако не си пробвала аз ти препоръчвам продуктите на "АКНЕ АУТ" - цялата серия против акне се състой от активен лосион,крем и почистващ лосион.Ето от тук можеш да разбереш повече за продуктите - http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&c=1&l=1
"АКНЕ АУТ" е доста извесно средство и лесно се намира по аптеките Wink не е много скъпо,а и действа Wink (може да се купи и само един от продуктите)Надявам се да ти помогне! Серийте за премахване на акне на "Ейван" и "Орифлеим" също са много добри. С мойте приятелки често обсъждаме този въпрос и те са доста доволни от лосионите на "Регал" и "Лореал".Има и един крем за лекуване на акне,казва се "Имекс".Продава се в аптеките,но е скъпичко- тубичката е доста малка,около 10мл.,а струва 7-8лв...не съм го ползвала...знам за него от една позната...и тя е доста доволна.Препоръчвам ти да не смесваш много марки,а да си избереш една серия или продукт,който да ползваш ежедневно.Ето една процедура която аз препоръчвам - 1.Сутрин се измива обилно лицето с вода и подходящ за вашата кожа сапун, 2.След това кожата трябва хубаво да се тонизира, 3. При проблемна кожа трябва да се използват лосиони и гелове за премахване на пъпки(който описах по-горе) - за по-добър резултат тази процедура трябва да се прави сутрин и вечер!!! И не се притеснявай това е най-често срещания проблем в тийнейджърска възраст. Надявам се да съм ти помогнала,ако не - препоръчвам ти да се консултираш с личния си лекар или с дерматолог,който е специалист в тази област! Успех Very Happy
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 6:34 pm

А забравих да ти покажа това което намерих за "ЛЕПТЕН",аз самата не съм го ползвала а и не мисля,че ще има ефекст. http://www.pudriera.com/f/viewtopic.php?t=1432 - ето прочети тази тема за Лептен,за да бъдеш по сигурна в решението си,там са писали хора който са го използвали. Wink
Върнете се в началото Go down
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 7:26 pm

Благодаря много за информацията която ми даде много ми помогна и мисля да изпробвам ,,Акне Аут''.
А знаеш ли нещо против черни точки защото моя съученичка има такъв огромен проблем и ме помоли да и помогна,но виждам че ти разбираш много повече от това и затова реших да те питам.
Върнете се в началото Go down
rbd_love




Брой мнения : 16
Join date : 02.08.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 10:35 pm

О да ужас черни точки почти всички момичета на възраст от 10 до около 16 имат черни гадно точки.Увасни са моля ви помогнете и на мен не мога да ги търбя. affraid No
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Черните точки   Козметика Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:43 am

Здравейте Wink
първо искам да се извиня,че пиша по темата толкова късно...но тава се дължише на редица проблеми който няма да разяснявам сега...важното е че вече мога да пиша и надявам се да помогна на някой! Та на въпроса за черните точки.Черните точки, познати и като комедони, могат да сполетят всеки тип кожа. Обикновено засягат мазните, смесените или склонни към омазняване лица. Образуват се, когато мастна субстанция се окаже заклещена в порите. Прекомерната секреция на себум изпълва порите, мазнината се задържа в тях и заедно с токсините от кръвта и лимфната течност оформя тапа, която се втвърдява и при окисляването става черна. Тези тъмни кръгчета са най-често срещан проблем при момичетата с мазна кожа. No те се появяват най-често
при брадичката, челото и двете страни на ноздрите. Върхът на носа също е обичайно поле за тяхната изява и е особено смущаващо място, тъй като се набива на очи. Комедоните са характерни не само за лицето, но и за гърба, над гърдите и други зони, богати на мастни клетки. Черните точки се образуват, когато произведеният себум не се почиства от кожата, както и когато има прекалено много мъртва кожа, блокираща отворите на порите. За да се справите с проблема, трябва да си създадете рутина при почистването на кожата. Лицето ви трябва да е добре измито, освежено с тоник и овлажнено с подходящ крем. Особено важно е да почиствате добре грима преди сън.В много случаи запушването на порите се дължи на прекомерната употреба на грим. Прекаляването с овлажняващите кремове, фон дьо тена и слънцезащитните продукти има същия ефект като мацането с много грим. При мазната кожа допълнителната мазнина обикновено се смята за излишна, но всеки тип кожа се нуждае от малко растителни масла, за да съществува нормално.Това беше малка информация за това какво точно представляват черните точки!Самата аз имам голям проблем с тях No Едно че имам много мазна кожа и като ме хвана побертета стана още по зле! Crying or Very sad Първото което искам да ви кажа е да не ги изцискате сами...става още по-зле(знам от личен опит)или се научете правилно да изцисквате или ги не ги закачайте!За разлика от пъпките черните точки лесно се прикриват с грим, изглеждат по-безобидни и затова много момичета смятат, че не е проблем просто да ги стискат. Лошата новина е, че това съвсем не е така.Парната баня на лицето размеква кожата и отваря порите. Освен чрез инхалация с билки, можете да омекотите кожата, като си вземете горещ душ или поставите горещ хавлиен тампон върху участъка. Така отстраняването на черните точки е и по-лесно. То става или чрез стискане на комедона в памук с дезинфектант, или чрез специален инструмент за премахване на черни точки. Научете се как да махате комедоните правилно, защото стискането с пръсти само избутва себумната тапа по-надълбоко в кожата. За да не увредите кожата, използвайте почистващ гел и тоник със салицилова киселина. Тя ще ви отърве от клетките мъртва кожа. В някои случаи може да се наложи да се консултирате с лекар, който да ви изпише антибиотик или да назначи хормонална терапия. Подобно на пъпките, черните точки са резултат от проблеми под кожата. За да се отървете от тях, най-добре е да атакувате под повърхността Ваш основен съюзник е щателното почистване на лицето .Така ще отстраните излишната мазнина и частици мъртва кожа. Обратно на повечето схващания, нужен ви е нежен почистващ продукт, тъй като той няма да изсуши прекомерно кожата. Изсушаването води до ответна реакция на организма и лицето произвежда още повече себум. Ето защо геловете са по-подходящи от изсушаващите кожата сапуни. Агресивната манипулация на комедоните никога не е за добро. Затова към тях трябва да се подхожда много внимателно - най-добре с професионални инструменти. Стискането може да увреди порите така, че те да спрат да функционират правилно завинаги. Избягвайте да докосвате кожата си с ръце, за да предотвратите вторични инфекции.Ако не можете да си правите сами парна баня или продуктите който използвате не вършат работа е най-добре да отидете на козметик! Wink След дълго мислене самата аз реших да пробвам(а и вече не можех да се гледам така)Бях доста притеснена,щото съм чувала и добри и лоши отзиви за този метод!Но се реших и отидох с една моя приятелка!И мога да кажа че съм много доволна...първата процедура беше най-болезнена,защото аз имам почти по цялото лице!Козметичката направи доста неща...първо почисти лицето,след това го тонизира и след това пристапи и към най-болезнената част-изцискването и след това още няколко неща!След това се посъветвах с нея и тя ми каза да се грижа за лицето си,и поне веднаж на месец да идвам и ми препоръча лосиона на АКНЕ АУТ,за лекуване на проблемната кожа!Естествено не става с един продукт(поне при мен)-използвам и лосиона-гел за почистване на черни точки на Avon от който съм също много доволна!Много ясно не става веднага,но мога да се похваля че комедоните сравнително са намалели! Wink И сега всеки ден(сутрин и вечер) използвам двата продукта - първо този на Аvon,с него си почиствам лицето и после се мажа с този на АКНЕ АУТ,ходя всеки месец на козметик и не използвам фон-дъо тен(само когато е спешно използвам пудра)!И съм наистина доволна,след процедурата при козметичката наистина чувствах че кожата ми диша! I love you Like a Star @ heaven Доста съм се ровила в нета по повод този проблем и понеже вече стана доста късно...обещавам утре да продължа със съветите и идейте...като ще се опитам да намери и да ви покажа някой продукти!Все още не съм изчерпила темата Wink Чао от мен Like a Star @ heaven Anahi
Върнете се в началото Go down
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 11:15 pm

Леле...*Anahi* сигурно си голяма специалистка в козметиката...Много мерси за сичкото инфо което ми даваш и те поздравявам че знаеш толкова,което е много хубаво Wink Ам иначе големи романи пишеш доста време ги чета, но има полза. I love you
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 3:11 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Е че как душа...ако е за мода и тем подобни женски работи цяла книга мога да изпиша Широка усмивка Широка усмивка Широка усмивка Бладаря й аз за похвалите...аз че съм си спец...спец съм си Wink ама и нета доста ми помага Rolling Eyes надявам се да съм ти помогнала I love you ако има нещо пиши Sun

П.П. - Няма значение колко реда ще изпиша важното е да помогна на някой! Wink


Последната промяна е направена от *Anahi* на Пон Фев 16, 2009 6:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitimeПон Фев 16, 2009 5:43 pm

Ето тук можете да разгедате каталозите на AVON и ORIFLAME Very Happy ...има хубави неща Wink

Оnline брошура на AVON
http://www.avon.bg/PRSuite/home/home.jsp

Оnline брошура на ORIFLAME
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

П.П.Разгледайте ги ще останете доволни и можете да си поричате при вашите дистибутори I love you аз съм дистибутор на AVON Sun ,но тук май никой не е от моя град(Ст.Загора) Neutral
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Козметика Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Козметика   Козметика Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Козметика
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RBD Live In BG :: Форумци :: Под контрола на форумците-
Идете на: