RBD Live In BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD Live In BG

Форум на мексиканската поп група RBD!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тука за Бургазлиите.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Тука за Бургазлиите. Empty
ПисанеЗаглавие: Тука за Бургазлиите.   Тука за Бургазлиите. Icon_minitimeПон Юни 16, 2008 2:57 pm

Ако във форума има хора от Бургас да пишат може да се срещаме или ако някои ще идва към Бургас добре е дошъл и да пише за да знам.Много искам да се срещнем и за това ви пиша.Пращайте първо ваши снимки ако искате да се срещнем за да знам как изглеждате да не се объркаме.Пишете и ако сте близо до Бургас пак може да се видим.Тука може да питате например кое кафе къде се намира или други такива неща.Ако даже има някой от славейкож да ми пише може да се викаме да играем.Аз живея в славейков ако не сте от славейков пак пишете от къде сте щтото майка ми живее в славейков и може да се срещаме често съм и при баща ми в лазур при едната ми баба в изгрев и при другата в зорница. На доста места може да ме намерите.
Върнете се в началото Go down
rbd_love




Брой мнения : 16
Join date : 02.08.2008

Тука за Бургазлиите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тука за Бургазлиите.   Тука за Бургазлиите. Icon_minitimeЧет Авг 07, 2008 10:29 pm

А и аз съм от Бургас ти в кой комплекс си и ако иска можем да се срещнем някой път.
Върнете се в началото Go down
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Тука за Бургазлиите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тука за Бургазлиите.   Тука за Бургазлиите. Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 10:55 pm

Еее, супер... Ам да аз вече ти зех скайпа Wink Ще се видим някой път ;]]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тука за Бургазлиите. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тука за Бургазлиите.   Тука за Бургазлиите. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тука за Бургазлиите.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RBD Live In BG :: Форумци :: Под контрола на форумците-
Идете на: