RBD Live In BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD Live In BG

Форум на мексиканската поп група RBD!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Запознайте се с...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Запознайте се с... Empty
ПисанеЗаглавие: Запознайте се с...   Запознайте се с... Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 10:52 pm

Такаче аз не познавам лично никой от вас първо ние може да се запознаем.
Аз съм Кремена и съм от бургас на 11 години...Ако искате да научите още за мен питайте.
Върнете се в началото Go down
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Запознайте се с... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с...   Запознайте се с... Icon_minitimeСря Юни 11, 2008 11:37 pm

Ами аз съм Яна на 17 от Варна е не точно от едно село съм до Варна, но за по лесно винаги така казвам. Форумчето е мое надявам се да ви харесва. Ако някой иска пък нещо друго да узнае за мен да пита. А за теб Креми знам каквото ми трябва tongue tongue tongue tongue
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Запознайте се с... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с...   Запознайте се с... Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 11:04 pm

Ами и аз знам няои неща за теб и сега научих още нямам акво да те питам.И да много ми харева сайта ти.Едно от готините неща е че си на 17 и си админа а не е нкой на 30 или повече дето да праи нещата тъпи.Пъ и ти ноо ма кефиш.
Върнете се в началото Go down
*Anahi*

*Anahi*


Брой мнения : 310
Join date : 07.03.2008

Запознайте се с... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с...   Запознайте се с... Icon_minitimeПон Юли 21, 2008 12:20 am

Аз съм Деси на 14 от Стара Загора....не познавам никой от вас....но ще ми е интересно да се запознаем Wink Примерно ще ви попитам какво е хобито ви? - сигурна съм,че едно от нещата е да слушате РБД и да гледате Непокорните,но освен това какво обичате да правите в свободното си време???
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Запознайте се с... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Запознайте се с...   Запознайте се с... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Запознайте се с...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RBD Live In BG :: Форумци :: Под контрола на форумците-
Идете на: