RBD Live In BG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD Live In BG

Форум на мексиканската поп група RBD!
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Конкурс за тема

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeНед Апр 06, 2008 12:31 pm

Видях във форума на теленовели, че е имало конкурс за теми и реших да направя и тук. Който спечели ще има своя собсвена тема в една папка, която ще направя по-късно и тя ще се казва: Лични теми или нещо такова. И така правилата са следните всеки който иска да участва ще трябва да ми изпрати РМ със своите предложения които трябва да се състоят от 2 аватара, 1 или 2 подписа (по желание броя) и 1 тапет (wallpapers), ако някой има желание може да изпрати и лого, а те ще трябва да са направени със следните снимки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Трябва да използвате най-малко 2 от дадените снимки. Докато трае конкурса нямате право да публикувате това което сте направили, иначе ще бъдете дисквалифицирани. Крайния срок за изпращане е 30 април, след това ще пусна комплектите(аватари, графики и тапети)и ще обясня как ще става гласуването, но ще е анонимно никой няма да знае за кой форумец гласува. Ако имате накакви въпроси пишете РМ. Очаквам вашите комплекти с нетърпение!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeПет Апр 18, 2008 7:01 pm

Тъй като вече получих няколко комплекта, реших да ви изясня как ще протече гласуването. Точно на 30 април ще пусна тук в тази тема с комплектите, които сте ми изпратили, няма да пиша кой ми ги е пратил, ще бъде анонимно, вие ще трябва да гласувате (ще уточна с какви точки когато дайде момента) в продължение на една седмица. След това спечелилите имат право да си направят тема, в която да публикуват своите изработки и ще трябва да определят правила (какво може да пишат останалите форумци) никой друг няма право да публикува свои неща!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 1:19 pm

За съжаление само 3ма се включиха в конкурса. Но това не означава, че прекратявам конкурса, ще има гласуване което ще обясня по-долу. Ако някой иска да има собствена тема за графики, аватари и т.н. може да ми пише и ще му възложа задача, която да изпълни и след това ще има анкета, за и против да има тема и така нататъка, само някой да иска. А сега за това гласуване:
Ето ги комплектите:
1. Аватар:..:Аватар:..:Подпис:..:Тапет

2. Аватар:..:Аватар:..:Лого:..:Графика:..:Графика:..:Тапет

3. Аватар:..:Аватар:..:Графика:..:Тапет

Гласуването ще протече по следния начин: Срока е 1 седмица (от днес до другия петък малко повече от 1 седмица, за да може да гласуват всички). Ще ми пращате РМ с точките, 5 точки за комплеката който най-много харесвате 4-за този който по-малко ви допада и така ще трябва да си изберете само 2 от 3 комплекта. Пишете ми номера на комплеката и срещу него точките. Гласуването ще е анонимно до края когато ще публикувам кой как е гласувал. Победителя ще е ЕДИН!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeЧет Май 15, 2008 8:08 pm

Днес най-после гласуването приключи. То ще си остане напълно анонимно са ще съобщя колко точки са получили комплектите.
1 комплект - 16т. той беше на ***Anahi`Fan***
2 комплект - 15т. той беше на bekity
3 комплект - 23т. той беше на ReNityYy
Спечелилият право да има своя собствена тема е ReNityYy. Честито!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeПет Юни 06, 2008 3:54 pm

Аз искам само да попитам ще има ли още конкурси?
Върнете се в началото Go down
{}**RbD**{}
Admin
Admin
{}**RbD**{}


Брой мнения : 1421
Join date : 03.03.2008
Age : 33

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeПон Юни 09, 2008 1:22 pm

Ами конкурси ще има, но по-нататъка. Ако някой иска да има собствена тема за графики, аватари и т.н. може да ми пише и ще му възложа задача, която да изпълни и след това ще има анкета, за и против да има тема и така нататъка, само някой да иска. Само който иска трябва да ми каже и готово!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rbdliveinbg.com
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§
Moderator
Moderator
§*§*§*Dulce Kremi*§*§*§


Брой мнения : 347
Join date : 10.05.2008

Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitimeЧет Юни 12, 2008 11:39 pm

Аз питам за конурси щтото е забавно не за друго иначе за исках тема в която се пише за всичко и ти я направи за което много ти благодаря темат е под контрола на форумците. :О Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конкурс за тема Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конкурс за тема   Конкурс за тема Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конкурс за тема
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RBD Live In BG :: Забавление :: Аватари, подписи и wallpapers-
Идете на: